Tıbbi Sorumluluk Reddi

sosyalerkek.com sitesinde yer alan tüm yazılar, bilgi içerici araçlar ve metinler bilgi verme amacıyla yazılmıştır. Bahsi geçen bu içerikler editör ve editörlerimiz tarafından yazılmıştır. Bu içerikler tıp doktorları tarafından yazılmamıştır. Sitemizdeki içerikler hastalık teşhisi yapmak veya hastalığı tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

sosyalerkek.com sitesinden yer alan bilgiler, öneriler, tavsiyeler ve programlar herhangi bir doktora danışılmadan kullanılmamalıdır. sosyalerkek.com sitesinde yer alan bilgileri, önerileri, tavsiyeleri ve programları kullanmanız halinde olabilecek herhangi bir sorundan hiç bir şekilde sosyalerkek.com sitesi sorumlu tutulamaz.

sosyalerkek.com sitesinde yer alan besin tavsiyelerini veya önerileri uygulamadan önce kesinlikle doktorunuza danışmalısınız. Aksi durumda ortaya çıkabilecek sorunlardan sosyalerkek.com sitesi sorumlu tutulamaz.

sosyalerkek.com sitesinde bulunan öneri ve tavsiyelerle verilen bilgilerin sizde olumlu veya olumsuz olarak bir etki yaratacağı garantisini sosyalerkek.com veremez.

sosyalerkek.com sitesinde yer alan bilgiler zaman içerisinde değişkenlik göstererek doğruluklarını kaybetme ihtimalleri bulunduğundan sosyalerkek.com sitesi bulundurduğu bilgilerin doğruluğu açısından size garanti vermez.